Electrolux Pure Q9-P Mahogny Bronze
Nu har 15 testpiloter provat Electrolux Pure Q9-P Mahogny Bronze - en självstående 2-in-1 skaftdammsugare som är skapad med design och prestanda i fokus. Det tillhörande teleskopmunstycket ger dessutom större möjlighet att komma åt svåråtkomliga utrymmen. Se nedan vad testpiloterna tycker om dammsugaren samt ta del av deras recensioner på electrolux.se.
Electrolux PQ91-P50MB
Rekommenderat pris: 3280 SEK
Pris för testpiloter: 1600 SEK
Antal testpiloter: 15
Så tycker testpiloterna om Electrolux PQ91-P50MB
Electrolux Pure Q9-P Mahogny Bronze får tummen upp av samtliga testpiloter. Den stilrena designen, smidigheten och känslan av att den är praktisk är några av de positiva lovorden, samt att handenheten har väldigt bra sugförmåga. Några testpiloter önskar att golvenheten hade bättre förmåga att dammsuga mattor, men då flera av testpiloterna ser Pure Q9-P som ett komplement till sin vanliga dammsugare så upplevs det inte som ett problem. Sammanfattningsvis får Electrolux Pure Q9-P Mahogny Bronze full pott av positiva rekommendationer.
100% rekommenderar (15 testpiloter)
Vad roligt att du är intresserad av Electrolux Pure Q9-P Mahogny Bronze. Utrustad med PowerPro Roller munstycket tar dammsugaren upp både stora partiklar och fint damm. Det effektiva teleskopmunstycket gör även små utrymmen lättåtkomliga. Vi ser fram emot att ta del av dina åsikter om produkten.
- Stilren design
- Upp till 53 minuters drifttid
- Teleskopmunstycke för svåråtkomliga utrymmen
Om testet
- Testpiloter sökes 15
- Antal som ansökt 2161
Testet har genomförts av Smartson på uppdrag av Electrolux. Utvalda testpiloter fick köpa och testa produkten till ett reducerat pris i utbyte mot att dela recensioner på electrolux.se samt via Smartson.
